Nakliye , Teslimat ve Ücretsiz Montaj !

Kaliteli ve özgün koleksiyonları erişilebilir fiyatlara sunmayı ilke edinmiş www.lidyaconcept.com mağazasının bulunmadığı bölgelerdeki müşterilerinin siparişlerini konusunda uzman lojistik firmalarından destek alarak gerçekleştiriyor.

Türkiye’nin internetteki en çok beğenilme adayı mobilya mağazası lidyaconcept.com adresinden ya da LİDYA CONCEPT   mağazalarından yapacağınız 25.000 TL ve üzeri tüm alışverişlerinizde, siparişleriniz ücretsiz olarak bina dış kapınıza kadar teslimatı yapılıyor. Teslimler, İstanbul içi LİDYA CONCEPT kendisine ait araçları ile, Türkiye’nin diğer İl/İlçelerine ise konusunda uzman olmuş nakliye firmaları tarafından gerçekleştiriliyor. alınacak olan mobilyanın boyuna göre taşıyacak olan araç büyüyebileceği için Teslimatın yapılacağı adrese, fiziksel koşullar, arazi ve yol durumundan ötürü büyük araçla erişimin mümkün olamadığı durumlarda ise siparişler, müşterinin de bilgisi ve onayı dahilinde en yakın merkezi noktaya bırakılır.

Montaj Hizmeti !

İstanbul'un neresinde olursanız olun, siparişlerinizi kendi özel araçlarıyla, LİDYA CONCEPT uzman ekibi tarafından güvenle taşıyıp montajını ücretsiz olarak gerçekleştiriyor. 

Müşteri memnuniyetini önde  tutan LİDYA CONCEPT  Türkiye genelindeki diğer bütün il ve bazı ilçelerdeki müşterilerinin 5.000 TL ve üzeri siparişlerini ise anlaşmalı olduğu kurumsal lojistik firması aracılığıyla adreslerine ücretsiz ulaştırıyor.

Üretim, taşıma ve teslimat süreçlerinde elde olmayan ve beklenmeyen nedenlerden ötürü ortaya çıkabilecek olası gecikme ve telafisi tarafımızca mümkün aksilikler için göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz.

Türkiye'nin değil, dünyanın her noktasına teslimat gerçekleştiriyoruz. Mobilyalar, evdeki diğer eşyalara göre daha büyük ve daha ağır ürünler olduğu için genellikle büyük araçlarla taşıması yapılmaktadır. 

Sipariş ve Teslimat !

www.lidyaconcept.com'dan sipariş ettiğiniz mobilyalarımız kişiye özel üretilmekte olup stoklu çalışılmamaktadır. İstanbul'da iseniz istediğiniz mobilyanın üretimi ve adresinize teslimini 15 ila 21 iş günü içinde gerçekleştiriyoruz. İstanbul dışında bir adrese teslimat yapılmasını isterseniz bu durumda 21 ila 29 iş günü içinde ürününü kapınıza getiriyoruz. Yurt dışı sevkiyatlarımız için süreler mobilyamızın gideceği ülkeye ve o ülkenin nakliye koşullarına göre değişebileceği için süre ile ilgili olarak çeşitlilik gösterebilir, müşteri hizmetlerimizden bilgi alabilirsiniz.